Дистанційна робота

25.12.2025р. Гурток "ДИТЯЧА АНІМАЦІЯ" 
Тема: "Зйомка та озвучення анімаційного фільму"
Для того, щоб зняти коротенький анімаційний етюд використовуйте іграшки або конструктор, який є вдома. Придумайте героїв, сюжет, зробіть фон. Скачайте на телефон програму Стоп Моушн / stop motion, з якою ви знайомі і працюєте на гуртку.  тут
Після відзняття етюду передивіться , редагуйте. Спробуйте записати слова, речення або поставте музику. Ще раз передивіться що у вас вийшло , якщо все добре збережіть. Можете виставити у нашій групі. 
вітаю всіх з Різдвом!!! 
 і мультик для відпочинку: Поганці: Зіпсоване свято







21.05.2024. Гурток "Творча майстерня" (1 і 2 групи)
Моделі та вироби з різних матеріалів. Метал.
 Сьогодні ви познайомитися з новим для вас матеріалом, який називається металізована фольга. Слово металізована фольга виникло від слова метал, а які  ви знаєте метали?
 Металів дуже багато і всі вони відрізняються від інших за якістю та назвою. Всім вам відомий метал з назвою сталь. З сталі (це сплав заліза з вуглецем) виготовляють, перед усім, міцні конструкції для будівель, верстатів, автомобілів,  цистерн, кранів , використовують у виробництві зубил, ножиць по металу, плоскогубців, кліщів та іншого інструментарію. Вироби з сталі необхідні і в побуті: розмаїтість кухонного начиння – ножів, ножиць, овощечисток, терок, ложок, м′ясорубок, каструль, чайників, та багатьох предметів з нержавіючої сталі вражає. Крім того з сталі роблять прикраси, декоративні конструкції та  багато чого іншого. Представники   професій працюють на цих виробництвах? Це – сталевар, плавильник, горновий доменної печи, розливальник, нагрівальник, машиніст металургійного крану, металургі – інженери.
Екскурсія на виробництво сталі , чавуну, прокату
   Алюмінієва фольга – металевий лист, набагато більш тонкий, ніж жесть. Робота з цим матеріалом називається не «карбування», а «тиснення» і полягає в легкому натисканні спеціальним інструментом «давильце»  (давилка). Тиснення на фользі - різновид  карбування, по-іншому вона називається металопластика.
 Металопластика  з′явилася майже  200 років тому. Це один з найпростіших і доступних за технікою виконання вид художньої обробки металу. Техніка металопластики полягає в тому, що барельєфне  зображення на тонкому металі  видавлюють. Вироби з металопластики можуть прикрашати поясний ремінь, сумку, пенал, шкатулку, поличку та обкладинку  альбому. Це дуже корисні заняття, оскільки  дають можливості ознайомитися з властивостями листових металів, навчитися бачити і розуміти красу художньо обробленого металу.
Карбування, або чеканка по металу - це створення рельєфного зображення на поверхні металевого виробу методом тиску. Карбувати - це як вибивати на пластині написи або малюнки за допомогою спеціальних інструментів - чеканів.
 

Найважливішими умовами для успішного заняття є акуратність, уважність та послідовність у роботі. Перш ніж розпочати роботу зі створення композиції, необхідно підготувати робоче місце, матеріали для роботи та вибрати малюнок. Оскільки у нас – тонкий, м′який і ніжний матеріал, під аркуш фольги необхідно(обов′язково) підкласти картон. Якщо є готова друкована форма малюнка, то перемальовувати її на окремий аркуш паперу не потрібно, аркуш з малюнком поміщається зверху на аркуш фольги і кріпиться шпильками (щоб малюнок не зміщувався). Натискаючи на даві, не більше ніж на олівець, обвести контури зображення. Переконатися в тому, що всі лінії обведені, не важко. Для цього достатьньо просто перевернути листочки зворотньою стороною  і перевірити роботу.Після цього можна відстегнути шпильки і провести більш чітку лінію по лініях малюнка. Далі фольга перевертається зворотною стороною вгору і продавлюється паралельна лінія з будь-якого боку  від контурної лінії. Малюнок майже готовий. Залишилося опрацювати деталі. Для цього пластину кладуть лицевою стороною догори і остаточно вирівнюють стеком фон. Фон рідко або густо ( по ідеї малюнка), опрацьовується точкою ( робиться набивка ).
З іншим способом тиснення на фользі можете ознайомитись в цьому відео:     "Чеканка" з фольги   Гарного дня! 


09.01.2024. Гурток "Творча майстерня" (1 і 2 групи)

Види транспорту: наземний, водний, повітряний. Перегляд фото та відео матеріалів. Створення транспортних моделей за допомогою конструкторів.

Існують такі види транспорту: наземний (поділяється на автомобільний, залізничний, трубопровідний і гужовий), повітряний — авіаційний, водний (поділяється на річковий і морський).
Пропоную за допомогою конструкторів які є у вас дома створити транспортні моделі на ваш вибір.  Ви виконували такі завдання на занятті неодноразово, тому для вас це не буде становити труднощів. Фото ваших робіт висилайте у особисті повідомлення на вайбер.



Гарного вам дня, сподіваюсь до скорої зустрічі.

08.01.2024. Гурток "Творча майстерня" (1 і 2 групи)
 Виготовлення фону та атрибутів для діорами.Збір діорами, розміщення атрибутів та споруд. 
Діорама – стрічкоподібна, зігнута півколом живописна картина з переднім наочним планом. Зазвичай діорама являє собою історичний період часу, природну сцену або вигадану ситуацію, тому залишає багато місця для творчості та інновацій. 
На занятті ми вже створювали багато простих діарам з паперу, тож пропоную сьогодні трохи пофантазувати і виконати свою, або скористатися ідеями, які я запропоную.
Діорами створюються з підручних матеріалів, тож вам не доведеться витрачати весь сімейний бюджет на покупку спеціального приладдя:)

Діорама «Пустеля» 

Сьогодні ми зануримось у світ пустель. Практично у кожної людини вони асоціюються з безмежним царством сипучих пісків, і що у таких умовах там нічого не росте. Але, флора пустель може похизуватися наявністю унікальних рослин, які не зустрічаються в інших природних зонах.

Необхідні матеріали:

  • Коробка з-під взуття або пластівців
  • Ножиці
  • Клей
  • Вода
  • Мініатюрні рослини та тварини
  • Вирізки із журналів
  • Акрилова фарба

Крок 1

Візьміть коробку, відкрийте її і поставте перед собою. Якщо коробка не стоїть на місці, приклейте її до будь-якої основи. Пофарбуйте нижню частину коробки акриловою фарбою у той колір, що і пісок пустелі. Дочекайтесь, поки макет підсохне.

Крок 2

Потрібно змішати 3 ст.л. клею і з 3 ст.л. води і нанести цю суміш на дно коробки. Не чекайте поки клей підсохне, одразу засипте дно піском. Пофарбуйте стелю і бокові сторони коробки голубою фарбою. Із цупкого картону виріжте кілька піщаних дюн і розташуйте їх по боках коробки.

Тварин і рослини можна зробити з глини, пластиліну або вирізати із журналу про природу. Список рослин і тварин, які ростуть у пустелях (можна доповнювати): юка, кактуси, «Дерева Джошуа», агава, верблюди, змії, сурикати, кролики, тощо.

 Діорама «Космічні простори» 

Незвіданий і таємничий космос манить людство все життя, але скільки ще таємниць криється у ньому – ніхто цього не знає. Більшість дітей у дитинстві мріють бути космонавтами і побачити зорі так близько, як це можливо. Що ж, приготуйтесь юні космонавти до подорожі своєю галактикою, бо сьогодні ми робитимемо діораму «Космічні простори».

Необхідні матеріали:

  • Коробка з під-взуття або пластівців
  • Пластилін
  • Нитки
  • Фарба, пензлики

Крок 1

Пофарбуйте середину коробки у чорний колір і поки фарба підсихає, у цей час можна з пластиліну зробити макет ракети, планет, астронавта або інопланетянина із літаючою тарілкою. Дно коробки слугуватиме вкрийте червоним пластиліном, додайте трішки рельєфності, щоб земля була більш реалістичною.

Крок 2

Деякі планети розташуйте з обох боків коробки, а інші, більш великі – прикріпіть до нитки та розташуйте у самому верху. Задля більшого ефекту можна зробити зоряне небо.

 Діорама «У джунглях» 

На створення такої діаграми може піти чимало часу, до того ж, потрібно підготувати безліч матеріалів. Але ви лишень погляньте, наскільки це красиво, може здатися, як дзюркотить вода і шелестять дерева. Та раптом вам закортіло зробити саме таку діораму, ми певні – вам у цьому не буде рівних:) Прогулюючись на вулиці озирніться довкола, адже необхідні матеріали навколо вас. Зберіть кілька невеликих камінців, гілочок, листочків, моху або будь-якої трави.

Деяких тварин можна зробити з пластиліну або знайти в інтернеті і роздрукувати. Для початку потрібно намалювати воду, скали і дерева. Далі варто додавати необхідних деталей. Немає основних правил, як створювати діорами, адже все залежить від вашої фантазії і вміння підходити до завдання творчо.

 Діорама «Цунамі» 

Цунамі – це серія хвиль, як утворюються в морі чи в океані зазвичай внаслідок землетрусів чи виверження вулканів. Усі знають, що наслідки цунамі жахливі, оскільки він руйнує все на своєму шляху.  

Поліетиленовим пакетом обтягніть середину коробку. З картону або паперу створіть кілька домівок та пальм і розташуйте їх на дно коробки. У самому верху приклейте корабля, який начебто намагається врятуватися від біди. Хвилі можна зробити з вати або білих ниток для в’язання чи шиття.

 

Я впевнена, що таке творче заняття  піде на користь не лише дітям, але й дорослим. Бажаю вам і вашим діткам творчого натхнення! 






Матеріал взятий з https://vseosvita.ua/news/cudovi-idei-dla-stvorenna-dioram-2991.html

28.11.2023. Гурток "Творча майстерня" (1 і 2 групи)
Продовжуємо роботу над виготовленням різдвяних будиночків з паперу та підручних матеріалів.
Для тих діток, в кого є принтер, пропоную гарну підбірку різдвяних маленьких будиночків. Роздрукуйте, розмалюйте, виріжте та зігніть по пунктирних лініях, потім склейте. Їх можна поставити під ялинку, і у вас вийде гарне різдвяне селище.







Нагадую, в кого немає принтера,  можна акуратно перевести малюнок з екрана. Треба відкрити малюнок, прикласти білий папір А4, взяти м"який олівець, і ледь-ледь торкаючись перевести малюнок. Ні в якому разі не нажимати, і не робити це без дозволу батьків. Краще попросити маму чи тата, щоб допомогли.

27.11.2023. Гурток "Творча майстерня" (1 і 2 групи)
Виготовлення різдвяних будиночків з паперу та підручних матеріалів.

Щоб змайструвати таку красу вам необхідний картон, ножиці та клей. Креслення,  подані нижче можна просто роздрукувати чи перемалювати. Кілька годин і чарівний різдвяний декор готовий.

#2

Можна ззаду розмістити гірлянду і буде ввечері гарний світидьник.

Більше ідей тут

Дуже цікава ідея і гарний майстер-клас для старших діток -  Будиночок з картону і клею
А це -  цікава ідея з використанням природного матеріалу - Ялинкові іграшки-будиночки





Коментарі

Популярні публікації